نگاهی به یکی از سوپر اسپرت تازه و ساخت محدود ایتالیایی

احتمالا برایتان نامش غریب است . اما حق هم دارید , زیرا ATS GT یکی از جدیدترین سوپر اسپرت‌هایی است که اخیرا متولد شده , طراحی ‌هیجان‌انگیزی دارد و عده‌ای را به یاد گویش پباده سازی پورشه می‌اندازد . سوپر اسپرت ATS GT از مک‌لارن P1 و رقیب وطنی خویش , فراری لافراری ارزان‌تر است . شما با پرداخت ۱٫۱۵ میلیون دلار میتوانید مالک یک سوپر عمل ایتالیایی و کم‌یاب شوید ; دوربین مداربسته ارزانیی که قرار است از آن تنها ۱۲ دستگاه تولید شود!

وقتی که حرف از سوپراسپرت‌ها به میان می‌آید , بیشترین چیزی که دقت ما‌را به خود جلب مینماید , توان و عجله آن‌هاست . این دوربین مداربسته ارزان به یک پیشرانه‌ی ۸ سیلندر خورجینی تویین تو‌ربو با حجم ۳٫۸ لیتر مجهز شده‌است . به لطف این پیشرانه‌ی خیر چندان حجیم , شاهد ایجاد دوربین مداربسته ارزان ۶۹۰ اسب‌بخار از آن هستیم . ولی این عدد چندان ما را شگفت زده نمی‌کند . به همین بهانه است که سازنده‌ی این سوپراسپرت گفته که نسخه‌ی آخری ATS GT به حداکثر بضاعت ۸۰۰ اسب‌بخار می‌رسد .

این سوپراسپرت ساخت محدود قادر است ظرف ۳ ثانیه وزن ۱٫۳ تنی خودش را از حالا رکود به سرعت ۹۶ کیلومتر بر ساعت ( ۶۰ مایل بر ساعت ) برساند . هم‌چنین حداکثر سرعت این دوربین مداربسته ارزان ۳۲۹ کیلومتر بر ساعت اعلام شده‌است . هرچند ATS یک مارک نسبتا دیرین است البته برای سال‌ها متعددی در عرصه‌ی دوربین مداربسته ارزانسازی غایب بودن داشت . حالا این دوربین مداربسته ارزانساز تصمیم گرفته با ساخت یک سوپراسپرت نسبتا ارزان‌دوربین مداربسته ارزان برعلیه رقبای پرچم‌دار به دنیای هیجان‌انگیز سرعت و هیجان پا بگذارد .

در پی می‌توانید تصاویر بیشتری از این سوپراسپرت نوظهور را ببینید &# http://childmother67.fortressblog.ir/2017/10/13/%d9%84%db%8c%d9%81%d8%a7%d9%86-%db%b8%db%b2%db%b0-%d8%b3%d8%af%d8%a7%d9%86-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d8%af%d9%88%d8%b1%d8%a8%db%8c%d9%86-%d9%85%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d9%87-%d8%a7/?preview=true ;Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *